Skalowalność

Przejście z pojedynczej lokalizacji do rangi rozbudowanej sieci sprzedaży i odwrotnie nie stanowi dla systemu żadnej trudności. 

Gardens dostosowuje się do tempa rozwoju biznesu firmy.Dzięki elastycznej i wydajnej platformie IDE GAM Gardens jest systemem, który stosunkowo łatwo można uprościć lub rozbudować, w zależności od potrzeb.  Skalowalność, czyli zapewnienie coraz wydajniejszej pracy w miarę zwiększania liczby elementów składowych – to cecha charakteryzująca najlepsze systemy ERP na rynku.

Rozwiązanie Gardens ERP w pełni wykazuje swoje możliwości zarówno w małej lokalnej firmie jak i w rozbudowanej sieci sklepów. Oczywiście w miarę wzrostu ilości nieusystematyzowanych danych rośnie potrzeba na wydajny i skalowalny system do zarządzania przedsiębiorstwem.

Skalowalność umożliwiająca zarządzanie sprzedażą i obsługą klientów w jednym punkcie czy we wszystkich sklepach sieciowych , lokalne akcje lojalnościowe czy kampanie reklamowe na dużą skalę , cenniki lokalne  propagowane  z Centrali do poszczególnych punktów sprzedaży, wielowymiarowe analizy biznesowe dla sieci to walor wyróżniający system Gardens ERP spośród innych.

Uniwersalność i dostępność technologii GAM umożliwia obsługę każdego scenariusza i pełną integrację wszystkich procesów. Jednolita platforma IDE GAM, rozwijana za pomocą jednego języka programowania wysokiego poziomu umożliwia pracę w trybie systemu aplikacji rozproszonych off-line z lokalnymi bazami danych, replikujących dane do bazy centralnej.

System Gardens to:

  • możliwość transakcyjnej pracy na wielu bazach danych jednocześnie
  • platforma otwarta na integracje z innymi aplikacjami
  • elastyczne narzędzie zapewniające wysoką stabilność funkcjonowania

Gardens umożliwia kontrolowaną i konfigurowalną wymianę danych pomiędzy lokalizacjami firmy (np. transfer danych i raportów) do centrali lub transfer dokumentów przesunięć  do innych sklepów. Wymiana danych może odbywać się poprzez internet, w cyklu ustalonym przez centralę lub sklep (off-line lub on-line).

Gardens z łatwością dostosowuje się do  tempa rozwoju biznesu firmy. W rezultacie, system z łatwością może być rozszerzany – wraz z tym, jak firma osiąga poszczególne etapy rozwoju, może zbudować początkową inwestycję bez frustracji lub stresu związanego z wymianą systemów.