Wsparcie i opieka serwisowa

Niskie koszty rozwoju i utrzymania | Gwarancja wsparcia | Opieka serwisowa | Gwarancja rozwoju aplikacji

Strona główna » Wsparcie i opieka serwisowa

Niskie koszty rozwoju i utrzymania

Konsekwencją przemyślanego projektowania i późniejszej wieloletniej optymalizacji środowiska rozwoju Gardens Application Model jest przejrzysta i relatywnie prosta architektura systemu. Ma to zasadniczy wpływ na wielkość zespołu niezbędnego do utrzymania i rozwoju systemu, jak i na czas potrzebny do realizacji poszczególnych prac projektowych w ramach wdrożenia. Przekłada się to bezpośrednio na niższe koszty rozwiązań budowanych na platformie GAM, w zestawieniu z innymi, dostępnymi na rynku systemami porównywalnej klasy.

Gwarancja wsparcia

Możliwość współpracy zarówno bezpośrednio z zespołem Gardens Software, jak i z certyfikowanymi zespołami konsultantów po stronie naszych partnerów wdrożeniowych, daje Państwu możliwość dobierania sobie zespołu współpracowników. Ponadto, w przypadku oprogramowania Gardens Software możliwe jest samodzielne rozwijanie aplikacji przez zespół IT Klienta. Mogą Państwo podjąć decyzję o samodzielnym rozwijaniu aplikacji przy minimalnym wsparciu ze strony producenta. Zakres wsparcia zależy w całości od Państwa strategii w zakresie utrzymania i rozwijania aplikacji.

Opieka serwisowa

Po każdym wdrożeniu zapewniamy naszym Klientom opiekę serwisową. Usługa ta jest dla Klienta gwarancją optymalnego i sprawnego funkcjonowania systemu.
Podczas pracy z aplikacją, Klient otrzymuje możliwość kontaktu z naszymi konsultantami, którzy z pewnością rozwieją wszelkie wątpliwości. Oprócz szybkiego rozwiązania problemu, zapewniamy także dostęp do wszelkich aktualizacji oraz możliwość dalszego rozwoju rozwiązań, zgodnie z zapotrzebowaniem, które powstaje w miarę wzrostu biznesu. W zakresie opieki zapewniamy także gwarantowane umownie czasy reakcji i usuwania usterek.

Gwarancja rozwoju aplikacji

Gardens Software, jako twórca technologii, jest szczególnie zainteresowany rozwojem zarówno platformy GAM, jak i aplikacji dostępnych dla Klientów. Dzięki współpracy z partnerami wdrożeniowymi i developerami możliwy jest dynamiczny rozwój funkcjonalności, a także istnieje możliwość korzystania z szerokich doświadczeń naszych konsultantów.


Gardens Software zapewnia zarówno nieustanny rozwój funkcjonalności aplikacji, jak i dostęp do najnowszych technologii i innowacyjnych rozwiązań informatycznych w długim horyzoncie czasowym.


Gardens - Software w ramach udzielonej gwarancji na system zapewnia poprawną pracę systemu przez okres 24 miesięcy po uruchomieniu systemu.


Po upływie okresu gwarancji Gardens - Software zapewnia, na warunkach określonych w umowie serwisowej, opiekę nad eksploatowanym systemem.

Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami przez formularz i określ swoje potrzeby biznesowe. Pozwoli nam to na jak najlepsze dostosowanie oferty do Twoich potrzeb i oczekiwań. Nasz konsultant skontaktuję się z Tobą najszybciej jak to możliwe.
Zgoda*

Interesują Cię nowinki ze świata programowania, chcesz być na bieżąco z naszą ofertą?
Dołącz do naszego newslettera

Zgoda*