Chmura

System GardensERP umożliwia dowolną konfigurację sprzedaży oprogramowania w modelach SaaS, IaaS, PaaS lub on-premise.

Strona główna » Chmura
System GardensERP umożliwia dowolną konfigurację sprzedaży oprogramowania i ciągły rozwój aplikacji zarówno w architekturze 3 - warstwowej (baza danych<-> serwer aplikacyjny<->cienki klient ) oraz w architekturze 2 -warstwowej z udziałem RDP (baza danych<->gruby klient). Tak więc system GardensERP umożliwia dowolną konfigurację sprzedaży oprogramowania w modelach SaaS, IaaS, PaaS lub on-premise.

Konfiguracje systemu Gardens ERP z wykorzystaniem modeli chmurowych (SaaS i IaaS).

Cienki klient systemu GardensERP pracuje na dowolnym urządzeniu mobilnym i może łączyć się z serwerem aplikacyjnym widocznym jako Web Apps w chmurze Azure (model SaaS). Rozwój czyli dowolna rozbudowa lub zmiana funkcjonalności odbywa się w jednym środowisku zintegrowanym bezpośrednio w bazie danych repozytorium serwera aplikacji. Po zmianie w jednym miejscu od razu mamy efekt na wszystkich warstwach systemu. Zmiana działania jest widoczna zarówno przy użyciu grubego klienta jak i cienkich klientów w systemach Windows , Android , MacOS , ale także w dowolnej przeglądarce internetowej.

GardensERP posiada także grubego klienta zawierającego zarówno jądro wykonawcze aplikacji jak i zintegrowane środowisko rozwoju IDE GardensAM służące do jej rozbudowy.

W systemie Gardens Cloud Basic wprowadzane są dowolne i indywidualne modyfikację dla klienta. Jest to możliwe i proste tylko wtedy kiedy dostawca usługi posiada zintegrowane środowisko rozwoju zapewniające przechowywanie repozytorium obiektów aplikacji wewnątrz właściwej dla danego klienta bazie danych.

Osiągnij więcej dzięki usłudze Gardens Cloud Basic

Zainspiruj się naszymi wpisami na blogu

Interesują Cię nowinki ze świata programowania, chcesz być na bieżąco z naszą ofertą?
Dołącz do naszego newslettera

Zgoda*