Szkolenia i certyfikacje

Dzięki współpracy z Gardens Software macie Państwo możliwość wykorzystania platformy GAM do tworzenia własnych rozwiązań biznesowych.

Strona główna » Szkolenia i certyfikacje

Szkolenia i certyfikacje

Prowadzimy szkolenia dla naszych Partnerów i klientów umożliwiające w pełni na samodzielne korzystanie z platformy GAM do tworzenia i rozwoju własnych rozwiązań biznesowych.

Szkolenia

Bardzo ważnym obszarem aktywności Gardens Software jest działalność szkoleniowa. Mamy świadomość, iż podstawą zarówno dynamicznego rozwoju sieci partnerskiej, jak i udanych wdrożeń rozwiązań dla naszych Klientów jest dobrze przeszkolony zespół. Gardens Software jest autorem szeregu szkoleń o zróżnicowanej tematyce i poziomie zaawansowania, które gwarantują, iż nasi Klienci są w stanie w możliwie maksymalnym stopniu wykorzystywać wdrożone funkcjonalności oprogramowania, ale również rozwijać posiadane lub nowe aplikacje.


W ramach każdego wdrożenia przeprowadzamy szkolenia dla kluczowych użytkowników systemu przeprowadzone w zakresie niezbędnym do efektywnego wykorzystywania funkcjonalności aplikacji.

Usługi szkoleniowe

Oferujemy również usługi szkoleniowe, obejmujące zarówno szkolenia ogólne, szkolenia z poszczególnych funkcjonalności, jak i kursy deweloperskie.

  • Szkolenia dla klientów

W ramach wdrożenia, jak i po zakończonej implementacji systemu, proponujemy naszym Klientom pakiet szkoleń dla Użytkowników zapewniając wysoki poziom wiedzy praktycznej, efektywność działań i satysfakcję w codziennej pracy na naszym systemie. Jesteśmy otwarci na potrzeby Użytkowników eksploatujących nasz system, dlatego terminarz ustalamy indywidualnie, zależnie od zapotrzebowania.

  • Szkolenia dla Partnerów

Naszym Partnerom oferujemy coroczne cykle autoryzacyjne, deweloperskie, wdrożeniowe oraz szkolenia z obsługi funkcjonalności systemu Gardens ERP. Celem szkoleń jest nabycie umiejętności skutecznego prowadzenia i realizacji projektów implementacji systemu.

Szkolenie wdrożeniowe obejmuje następujące zagadnienia:

  • Przegląd funkcjonalności: 6 scenariuszy standardowych systemu Gardens ERP
  • Metodyka wdrażania platformy ERP;
  • Ustawienia obszarów standardowych systemu Gardens ERP
  • Działania implementacyjne: importy danych, szablony danych, personalizacja.

Szkolenie deweloperskie obejmuje następujące zagadnienia:

  • Model GAM;
  • Zintegrowane środowisko programistyczne IDE Gardens;
  • Narzędzie CASE MDE: notacja wymagań, projekt strukturalny, generowanie makiety aplikacji;
  • Przykłady modyfikacji procesowych.

Szkolenie przeznaczone jest dla Partnerów zainteresowanych rozwojem i dostosowaniem platformy ERP dla swoich klientów lub zainteresowanych budową własnych rozwiązań.

Certyfikacje

Po odbyciu szkoleń i pomyślnym zdaniu egzaminu certyfikacyjnego uczestnik szkolenia uzyskuje imienny certyfikat. Modyfikacja i rozwój systemu przez klienta jest możliwa przez jego certyfikowanych developerów.

Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami przez formularz i określ swoje potrzeby biznesowe. Pozwoli nam to na jak najlepsze dostosowanie oferty do Twoich potrzeb i oczekiwań. Nasz konsultant skontaktuję się z Tobą najszybciej jak to możliwe.
Zgoda*

Interesują Cię nowinki ze świata programowania, chcesz być na bieżąco z naszą ofertą?
Dołącz do naszego newslettera

Zgoda*