Strona główna » Rozwiązania branżowe » Biura rachunkowe

Biura rachunkowe

Kompleksowy system dla biur rachunkowych prowadzących pełną księgowość dla firm poprzez rozwiązania kadrowo-płacowe i narzędzia analityczne
  • Szybka i automatyczna obsługa firm
  • Kompleksowe rozwiązania dla działów finansowych, księgowych oraz kadr i płac
  • Automatyzacja pracy
  • Skuteczna i efektywna komunikacja z klientami

GardensERP dla biur rachunkowych

System posiada wszystkie funkcjonalności do prowadzenia nowoczesnego biura rachunkowego począwszy od pełnej księgowości, kadry i płace po integrację z MFM, ZUS, US i bankami

Korzyści

Zgodność z przepisami prawa

Na bieżąco śledzimy zmiany w przepisach prawa i dostosowujemy nasze oprogramowanie do aktualnych rozporządzeń i ustaw

Kompleksowa obsługa kadr i płac

Pełna paleta funkcjonalności rozbudowana o mechanizmy automatyzujące codzienną pracę działów kadr i płac

Rozbudowane narzędzia raportowania

Bogaty zestaw wbudowanych raportów i zestawień – od prostych raportów po narzędzia Business Intelligence.

Kompleksowa i zautomatyzowana obsługa

Dostęp do wielu narzędzi automatyzujących codzienną pracę, m.in. weryfikacji firm z białą listą podatników VAT, rozliczeń międzyokresowych, amortyzacji środków trwałych

Gotowe rozwiązania księgowe

Standardowe funkcjonalności oraz zaawansowane mechanizmy i elastyczne narzędzia dostosowane do specyficznych potrzeb biura

Nasze realizacje

Programy dla biur rachunkowych

Podczas prowadzenia księgowości niezwykle istotny jest kontakt z klientem. To on przesyła dokumenty, które następnie są analizowane i przetwarzane przez specjalistów. Nasze programy dla biur rachunkowych pozwalają na sprawną komunikację i gromadzenie wszystkich rozliczeń w jednym miejscu. To właśnie tu trafiają wszystkie faktury, z których następnie mogą skorzystać osoby zajmujące się rachunkowością.

Nasze programy ERP dla biur rachunkowych pozwalają nie tylko na wymianę dokumentów, lecz także kontakt w razie jakichkolwiek wątpliwości. Klient może też samodzielnie sprawdzać status faktur i innych rozliczeń, bez konieczności każdorazowego kontaktowania się ze specjalistami. Systemy ERP dla biura rachunkowego są bowiem dostępne przez całą dobę.

W oprogramowaniu można również gromadzić wszystkie najważniejsze informacje na temat klienta – pozycji poszczególnych osób w hierarchii w danej firmie, a także złożonych przez nie dokumentów czy ich statusów. Zadbaliśmy o to, by nasze programy dla biur rachunkowych były przejrzyste i pozwalały na łatwe odczytywanie konkretnych informacji.


System zarządzania dla biur rachunkowych

Nasz system do zarządzania dla biur rachunkowych jest również kompatybilny z tzw. białą listą podatników VAT. To nic innego, jak wykaz podmiotów zarejestrowanych jako podatnicy VAT, niezarejestrowanych, wykreślonych i przywróconych do rejestru.

Dzięki białej liście można:

  • sprawdzić, czy dane przedsiębiorstwo jest czynnym podatnikiem VAT,

  • potwierdzić numer rachunku bankowego przedsiębiorstwa,

  • sprawdzić, dlaczego firmie odmówiono rejestracji, wykreślono ją z rejestru lub do niego przywrócono.

Biura rachunkowe mają dostęp do białej listy podatników VAT również bezpośrednio przez strony rządowe. Synchronizacja naszego oprogramowania z tym rejestrem pozwala jednak na znacznie szybsze pozyskiwanie informacji o poszczególnych firmach, bez konieczności korzystania z kilku różnych portali – takie rozwiązanie znacznie usprawnia prowadzone operacje. Oszczędność czasu przekłada się natomiast na zadowolenie klientów, a także możliwość obsługi większej liczby firm tego samego dnia.


System ERP, czyli łatwiejsze gromadzenie faktur

Podstawowym dokumentem wystawianym przez każdą firmę jest faktura. Zawiera ona informacje na temat sprzedanych towarów lub usług wraz z naliczonym podatkiem. Nasze systemy pozwalają na wgrywanie skanów lub wersji elektronicznych takich dokumentów, a także uzupełnianie poszczególnych informacji w odpowiednich polach. W ten sposób system jest w stanie automatycznie je analizować, a w razie potrzeby można błyskawicznie znaleźć oryginał dokumentu.

To rozwiązanie korzystne zarówno dla biura rachunkowego, jak i samego klienta. Gdy w ciągu miesiąca wystawia on setki lub nawet tysiące faktur, ich odpowiednie uporządkowanie ma ogromne znaczenie. Faktury muszą być przechowywane tak, by w razie kontroli można było błyskawicznie się do nich dostać. Nasz system jest przejrzysty, co pozwala na wyszukanie konkretnego dokumentu w zaledwie kilka sekund.

Co więcej, nasze systemy ERP pozwalają też na automatyczne tworzenie back-upów danych. Nie trzeba martwić się utratą ważnych informacji – są one zapisywane tak, by nawet w przypadku awarii oprogramowania można było bez problemu je odzyskać.


Możliwość tworzenia raportów

Program do obsługi biura rachunkowego pozwala również na generowanie raportów na podstawie informacji umieszczonych w nim w ciągu ostatnich tygodni, miesięcy lub lat. W ten sposób możliwe staje się określenie wzrostów lub spadków w sprzedaży, co pozwala klientowi wyznaczyć lepszy kierunek w swojej działalności. Raporty są dostępne m.in. w formie wykresów, które doskonale obrazują poszczególne parametry.

Klient może samodzielnie generować raporty i analizy, które przydadzą się m.in. podczas planowania nowej strategii działania lub przygotowywania szkoleń dla pracowników. Przejrzyście zobrazowane wzrosty i spadki umożliwiają też łatwiejsze analizowanie zdarzeń, które się do nich przyczyniły. Takie rozwiązanie sprzyja wdrażaniu zmian w przedsiębiorstwie.


Nasze systemy ERP dla biura rachunkowego

Nasze systemy ERP dla biura rachunkowego to elastyczne rozwiązania, które można bez problemu dostosować do specyfiki działalności konkretnej firmy. Umożliwiają one wgranie schematów, które znacznie usprawniają powtarzalne czynności. Systemy te sprawdzą się zarówno w przypadku małych biur obsługujących zaledwie kilku klientów, jak i tych zdecydowanie większych, które każdego dnia przetwarzają tysiące informacji. Nasi specjaliści pomogą dostosować system zarządzania dla biur rachunkowych do Państwa potrzeb, a także wskażą, jak prawidłowo korzystać z oprogramowania.

Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą – przedstawimy możliwości dostępnych systemów ERP dla biur rachunkowych i pomożemy wdrożyć je w Państwa przedsiębiorstwie.

Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami przez formularz i określ swoje potrzeby biznesowe. Pozwoli nam to na jak najlepsze dostosowanie oferty do Twoich potrzeb i oczekiwań. Nasz konsultant skontaktuję się z Tobą najszybciej jak to możliwe.
Zgoda*

Interesują Cię nowinki ze świata programowania, chcesz być na bieżąco z naszą ofertą?
Dołącz do naszego newslettera

Zgoda*