Wdrożenie

Dzięki opracowanej przez Gardens-Software, innowacyjnej i specyficznej metodyce wdrożenia, każda implementacja systemu Gardens ERP jest pewna i bezpieczna.

Strona główna » Wdrożenie

Sprawdzona metodyka oraz dynamika wdrożenia

Opracowana przez Gardens Software metodyka wdrożeniowa zapewnia sprawny i jednocześnie bezpieczny przebieg projektu. Przemyślany plan oraz powstająca w trakcie prac dokumentacja gwarantują bezpieczeństwo i dostęp do kluczowych informacji o konfiguracji systemu. Natomiast architektura systemu GAM zapewnia krótki czas przejścia ze stanu obecnego do oczekiwanego.

Dokumentacja systemu

Podstawą dobrego wdrożenia, a także późniejszego łatwego rozwoju i utrzymania aplikacji jest dokumentacja projektowa. Gardens jest jednym z nielicznych systemów dostępnych na rynku, który posiada narzędzia do tworzenia dokumentacji bezpośrednio wewnątrz swojej architektury. Stosowna dokumentacja projektu, jak i samej aplikacji, jest nieodzownym elementem każdego wdrożenia oprogramowania Gardens. W zakresie niezbędnym do eksploatacji i rozwoju systemu jest ona dostępna dla naszych Klientów, stanowiąc dodatkowy element wzmacniający bezpieczeństwo i niezależność naszych Klientów.

Etapy wdrożenia:

  • Analiza przedwdrożeniowa i konsultacje
  • Projektowanie i koncepcja rozwiązania
  • Programowanie
  • Wymagane modyfikacje
  • Szkolenia podstawowe dla klienta
  • Testy akceptacyjne
  • Instalacja i uruchomienie
  • Helpdesk
Proces wdrożenia oprogramowania Gardens oparty jest na modelu-V, który zakłada ocenę i weryfikację każdej fazy projektowej, poprzez powiązaną z nią fazę testową. Wyodrębnienie poszczególnych etapów wdrożenia oraz jasny podział odpowiedzialności na każdym z etapów jest kluczowym czynnikiem determinującym osiągnięcie sukcesu wdrożenia systemu Gardens.
Nieograniczone możliwości platformy IDE GardensAM, będącej składową systemu sprawiają, że funkcjonalność jest wtórnym efektem jakości wdrożenia. Oznacza to, że system nie ma ograniczeń funkcjonalnych, a osiągnięta funkcjonalność zależy od dobrej metodyki prowadzenia projektu wdrażania.

Usługi programowania i projektowania aplikacji

System GARDENS ERP specjalizuje się w tworzeniu innowacyjnych rozwiązań informatycznych dostosowanych do specyficznych potrzeb Klienta lub branży. Otwartość i elastyczność systemu umożliwia na stworzenie dowolnego, „szytego na miarę” systemu informatycznego, który wesprze działalność przedsiębiorstwa.

Platforma GAM umożliwia sprawne tworzenie i modyfikowanie aplikacji biznesowych nie tylko Gardens Software, czy partnerom wdrożeniowym i developerom, ale również zespołowi IT Klienta. System został zoptymalizowany w celu zminimalizowania czasu budowania, testowania i dokonywania zmian w aplikacjach, a także zapewnienia stabilności i bezpieczeństwa oprogramowania. Dzięki współpracy z Gardens Software, zyskujecie Państwo możliwość samodzielnego wykorzystywania platformy GAM do modyfikowania oprogramowania, a także tworzenia nowych autorskich rozwiązań.

Dzięki zintegrowanemu środowisku rozwoju (ang. Integrated Development Environment – IDE), jakie dostarczane jest z Systemem Gardens ERP, możliwa jest rozbudowa systemu oraz jego integracja z innymi systemami informatycznymi. Gardens ERP umożliwia tworzenie własnych dedykowanych, szytych na miarę rozwiązań.

Bogate doświadczenie wdrożeniowe oraz wszechstronna wiedza biznesowa oraz informatyczna, zdecydowały, że Gardens-Software wyspecjalizowało się w dedykowanych rozwiązaniach dla Klientów.

W naszej ofercie posiadamy różnorodne rozwiązania „szyte na miarę” wspomagające m.in. zarządzanie procesem wyposażenia do produkcji dla branży poligraficznej – Prepress Efficiency Management, zarządzanie procesem nakładu dla branży wydawniczej, rozwiązanie do rozwoju i utrzymywania relacji z klientami biznesowymi poprzez handel w sieci oraz wiele innych dedykowanych rozwiązań.

Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami przez formularz i określ swoje potrzeby biznesowe. Pozwoli nam to na jak najlepsze dostosowanie oferty do Twoich potrzeb i oczekiwań. Nasz konsultant skontaktuję się z Tobą najszybciej jak to możliwe.
Zgoda*

Interesują Cię nowinki ze świata programowania, chcesz być na bieżąco z naszą ofertą?
Dołącz do naszego newslettera

Zgoda*