GardensERP zintegrowany z KSeF

Strona główna » Blog » GardensERP zintegrowany z KSeF

Table Of Contents

There are no headings in this document.

GardensERP jest przygotowany do pełnej obsługi faktur elektronicznych zgodnie ze standardem KSeF. Umożliwia przesyłanie ustrukturyzowanych faktur sprzedaży z systemu Gardens do Krajowego Systemu e-Faktur oraz pobieranie faktur zakupu z KSeF do elektronicznego obiegu dokumentów, zatwierdzenia i księgowania w GardensERP.

Zgodnie z planami Ministerstwa Finansów od 1 lipca 2024 roku Krajowy System e-Faktur ma stać się rozwiązaniem obligatoryjnym. KSeF  jest w pełni zintegrowany z systemem GardensERP, co umożliwia jeszcze bardziej płynne i efektywne zarządzanie fakturami.

Krajowy System e-Faktur (KSeF) to nie tylko nowy wymóg dla firm, ale także ogromna szansa na usprawnienie i automatyzację procesów fakturowania. Wdrożenie KSeF pozwoli na optymalizację procesów fakturowych, obiegu dokumentów i wykorzystywanych przez przedsiębiorców systemów fakturowych. Ustrukturyzowane dane z faktur, to nowy standard oraz przyspieszenie i dalsza automatyzacja procesowania tych dokumentów wraz z ich automatyczną archiwizacją.

Jeśli jeszcze nie korzystasz z KSeF w swojej firmie, teraz jest najlepszy moment, by to zmienić!

System GardensERP jest w pełni przygotowany do obsługi integracji z KSeF. Dzięki temu użytkownicy będą mogli wystawiać i przesyłać faktury sprzedażowe do KSeF bezpośrednio z poziomu systemu GardensERP oraz pobierać faktury zakupowe z KSeF bezpośrednio do systemu GardensERP.

Aby rozpocząć korzystanie z KSeF w systemie GardensERP, należy:

  • zarejestrować się w systemie KSeF
  • wygenerować certyfikat e-podpisu
  • dodać certyfikat e-podpisu do systemu ERP
  • skonfigurować system ERP do wystawiania i przesyłania faktur do KSeF

Co oferujemy w ramach wdrożenia?

  • Analizę potrzeb klienta pod kątem wymagań do KSeF
  • Przygotowanie funkcjonalności w systemie GardensERP, która zapewnia kompleksową obsługę odbioru faktur i przesyłania z systemu GardensERP w formie ustrukturyzowanej do Krajowego Systemu e-Faktur.

Umów się na prezentację

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o tym rozwiązaniu skontaktuj się z nami i porozmawiaj ze  specjalistami.

Zobacz inne posty z naszego bloga

Interesują Cię nowinki ze świata programowania, chcesz być na bieżąco z naszą ofertą?
Dołącz do naszego newslettera

Zgoda*