Elastyczność
Gardens pozwala na tworzenie dodatkowych funkcjonalności lub ich modelowanie zgodne ze zmieniającymi się potrzebami biznesowymi Klienta.
To otwarty system umożliwiający tworzenie powiązań z innymi programami obsługującymi inne sfery działalności firmy.

Z założenia system Gardens jest za każdym razem indywidualnie dostosowywany do potrzeb każdego Klienta. Wszystko to w sposób szybki i tani. Gardens to:

  1. Możliwość transakcyjnej pracy na wielu bazach danych jednocześnie
  2. Platforma otwarta na integracje z innymi aplikacjami
  3. Elastyczne narzędzie zapewniające wysoką stabilność funkcjonowania

Uniwersalność i dostępność technologii GAM umożliwia obsługę każdego scenariusza i pełną integrację wszystkich procesów. Jednolita platforma
Gardens, rozwijana za pomocą jednego języka programowania wysokiego poziomu dostarcza jednocześnie wiele interfejsów użytkownika:

 

  1. Aplikacja graficzna desktop
  2. Aplikacja internetowa WWW
  3. Aplikacja na urządzeniach mobilnych
  4. aplikacja na przenośnych, terminalowych czytnikach kodów kreskowych
  5. system aplikacji rozproszonych off-line z lokalnymi bazami danych, replikujących dane do bazy centralne

Aby skutecznie reagować na czynniki zewnętrzne firma prowadząca działalność potrzebuje narzędzi, które w krótkim czasie pozwolą jej skutecznie zmienić procesy biznesowe. Odpowiedzią na to zapotrzebowanie jest Gardens ERP,  system którego każda konkretna implementacja jest indywidualną wersją, dostosowaną w procesie  wdrożenia do charakterystycznych wymagań danego przedsiębiorstwa. Jego wyróżniającą się cechą jest elastyczność, charakteryzowana jako zdolność wprowadzania szybkich zmian w wybranych obszarach, bez konieczności kompilacji całej aplikacji.

Ta łatwość modyfikacji sprawia, że system ewoluuje w czasie jego użytkowania i na bieżąco jest dostosowywany do zmieniającej się rzeczywistości gospodarczej, a przede wszystkim podąża za indywidualnym kierunkiem rozwoju danego przedsiębiorstwa. Inną unikalną cechą Gardens ERP jest to, że zmian w nim może dokonywać nie tylko wyspecjalizowany integrator systemów informatycznych, ale również Klient we własnym zakresie, poprzez swój wyszkolony personel, co skutecznie ogranicza koszty wprowadzanych modyfikacji.

Siłą systemu nie jest wcale gotowa funkcjonalność lecz gotowość do jej swobodnej modyfikacji pod potrzeby klienta i model, który zakłada permanentny rozwój i wzrost. Naszym nadrzędnym celem jest dostarczanie najwyższej jakości rozwiązań dostosowanych do indywidualnych potrzeb naszych klientów, dlatego szczególną wagę przywiązujemy również do zrozumienia zasad funkcjonowania i mechanizmów decydujących o sukcesie przedsięwzięć biznesowych naszych klientów.