Programista ERP

Młodszy Konsultant wdrożeniowy systemów klasy ERP / Młodszy Programista ERP

Strona główna » Młodszy Konsultant wdrożeniowy systemów klasy ERP / Młodszy Programista ERP

Table Of Contents

There are no headings in this document.
Zobacz również:

Opis

Jesteśmy producentem oprogramowania klasy Enterprise Resource Planning (ERP), a także wyspecjalizowanego środowiska programistycznego Gardens Application Model.
Na bazie 20-letnich doświadczeń w rozwijaniu i wdrażaniu systemów klasy ERP, stworzyliśmy najwyższej klasy elastyczne rozwiązanie składające się ze zintegrowanego środowiska rozwoju (IDE) oraz warstwy aplikacyjnej, której kluczowym elementem jest system Gardens ERP. Zostało to docenione przyznaniem tytułu laureata w konkursie Teraz Polska w bieżącym roku.
Aktualnie poszukujemy ambitnych osób, które dołączą do naszego zespołu wdrożeniowego. Jeżeli nie boisz się wyzwań i chcesz razem z nami realizować ciekawe projekty wdrożeniowe to ta oferta jest właśnie dla Ciebie.

Opis stanowiska

  • zaimplementowanie w języku QLX rozwiązań zgodnie z dostarczoną koncepcją
  • przygotowanie koncepcji rozwiązań dla określonych wymagań
  • przygotowanie testów akceptacyjnych dla wskazanych procesów
    przygotowanie scenariuszy do szkoleń

Wymagania

I. Konieczne

  • umiejętność programowania w dowolnym języku
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym zrozumienie dokumentacji technicznej
  • praktyczna znajomość narzędzi MS Office
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej, umiejętność pracy w zespole, nastawienie na realizację celów
  • rozwinięte umiejętności interpersonalne i wysoka kultura osobista

II. Mile widziane

  • umiejętność projektowania aplikacji
  • znajomość problematyki systemów ERP
  • wykształcenie wyższe - studia o profilu informatycznym lub ekonomicznym
  • doświadczenie we wdrażaniu systemów ERP

Oferujemy:

  • dowolna forma zatrudnienia (UoP/B2B) w ramach długofalowej współpracy w prężnie rozwijającej się firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od umiejętności i zaangażowania (UoP: 4500 – 8000 PLN brutto/mies.; B2B: 5600 – 9200 PLN netto/mies.)
  • pracę w pełnym lub częściowym wymiarze godzin
  • możliwość pracy hybrydowej (60% - Office, 40% - Home)
  • elastyczne godziny pracy
  • współpracę z doświadczonymi specjalistami
  • udział w ciekawych projektach wdrożeniowych
  • służbowy telefon i komputer do użytku prywatnego
  • dofinansowanie pakietu benefitów (karta sportowa, pakiet medyczny)
  • spotkania integracyjne
  • zdobycie wiedzy i doświadczenia w ERP i procesach biznesowych

Aplikacje (CV) należy przesyłać drogą elektroniczną pod adres: rekrutacja@gardens-software.com

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)".

Wypełnij poniższy formularz, załącz swoje CV i dodatkowe dokumenty, a my postaramy się odpowiedzieć na podanie w jak najszybszym czasie.
Zgoda*

Interesują Cię nowinki ze świata programowania, chcesz być na bieżąco z naszą ofertą?