O nas

Od lat rewolucjonizujemy polski biznes wprowadzając go w erę automatyzacji i inteligentnych rozwiązań.

Strona główna » O nas

Dlaczego Gardens?

Zajmujemy się produkcją oprogramowania klasy ERP, a także tworzeniem i rozwojem nowoczesnego, specjalizowanego środowiska rozwoju (IDE), klasy LCDP (Low-Code Developer Platform) które jest zawarte wewnątrz systemu ERP.

Wraz z systemem integrującym wszystkie procesy firmy, dostarczamy fabrykę budowy i rozwoju oprogramowania, czyli całe technologiczne środowisko zapewniające nieograniczony rozwój funkcjonalności systemu ERP w firmie.

Dostarczając wbudowane IDE (zintegrowane środowisko rozwoju) wraz z dopasowanym oprogramowaniem, narzędziami i metodyką wdrożenia zapewniamy firmom „ekosystem” ich rozwoju i wzrostu.

Naszym celem jest dostarczanie najwyższej klasy rozwiązań, spersonalizowanych do potrzeb każdego klienta, dlatego szczególną wagę przywiązujemy również do zrozumienia zasad funkcjonowania i mechanizmów decydujących o sukcesie przedsięwzięć naszych klientów.

Nasz zespół ma wieloletnie doświadczenie w branży, już w latach 90 zajmowaliśmy się wdrożeniami i rozwojem takich systemów jak Microsoft Dynamics Nav. Jesteśmy twórcami nowych języków programowania wysokiego poziomu, nowatorskich technologii rozwoju i wdrażania systemów klasy ERP. To właśnie w Gardens-Software powstała składnia i pierwsza implementacja wysokopoziomowego języka QLX od początku przeznaczonego do budowy i rozwoju systemów ERP. Jest to pierwszy i jedyny do tej pory język programowania tej klasy, który powstał w naszym kraju. Unikalna konstrukcja kompilatora drzewa wywołań daje dużą przewagę nad wieloma językami logiki biznesowej, znanych producentów systemów ERP na świecie.

Zarząd

Robert Wojtkowski

członek Zarządu
Dyrektor Rozwoju
Główny architekt technologii Gardens AM, twórca języka programowania 4 GL QLX.

Jan Fechner

członek Zarządu
Dyrektor ds. Wdrożeń
Nadzoruje pracę podległych zespołów w zakresie implemenacji i wsparcia systemu u Klientów.
+
JEDNOCZESNYCH POŁĄCZEŃ DO SYSTEMU U KLIENTA
lat
DOŚWIADCZEŃ W BRANŻY SYSTEMÓW ERP
+
KSIĘGOWANYCH DOKUMENTÓW DZIENNIE

Uzyskane nagrody

Nasz zespół ma wieloletnie doświadczenie w branży, wywodząc się już z lat 90, z zespołu, który jako pierwszy wdrożył stystem Microsoft Dynamics Nav.

Nagroda Fair Play 2022

25 listopada 2022 roku podczas uroczystej gali w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie Laureatom – firmom z całej Polski wręczono certyfikaty oraz nagrody specjalne.

Nagroda “Teraz Polska”

9 czerwca 2022 roku w Pałacu Prezydenckim w Warszawie odbyła się 32 Gala „Teraz Polska” – finał konkursu na najlepsze produkty, usługi i innowacje organizowanego przez Fundację Polskiego Godła Promocyjnego.

Dołącz do naszej sieci partnerskiej

Sukces naszej firmy zależy bezpośrednio od Partnerów, z którymi współpracujemy, dlatego jednym z kluczowych obszarów naszego działania jest rozwój Sieci Partnerskiej.

Zapraszamy do współpracy!

Dlaczego Gardens?

Zajmujemy się produkcją oprogramowania klasy ERP, a także tworzeniem i rozwojem nowoczesnego, specjalizowanego środowiska rozwoju (IDE), które jest zawarte wewnątrz naszego systemu ERP.

Naszym celem jest dostarczanie najwyższej klasy rozwiązań, spersonalizowanych do potrzeb każdego klienta, dlatego szczególną wagę przywiązujemy również do zrozumienia zasad funkcjonowania i mechanizmów decydujących o sukcesie przedsięwzięć naszych klientów

Interesują Cię nowinki ze świata programowania, chcesz być na bieżąco z naszą ofertą?
Dołącz do naszego newslettera

Zgoda*