Nasze doświadczenie

Jedną z najmocniejszych stron Gardens – Software jest zespół. Jesteśmy grupą entuzjastów, kreujących nowe technologie rozwoju

Strona główna » O nas » Nasze doświadczenie

Dlaczego warto z nami współpracować?

Na bazie 25-letnich doświadczeń w rozwijaniu i wdrażaniu systemów klasy ERP, zespół Gardens stworzył najwyższej klasy elastyczne rozwiązanie składające się ze zintegrowanego środowiska rozwoju (ang. Integrated Development Environment – IDE) oraz warstwy aplikacyjnej, której kluczowym elementem jest system Gardens ERP.

Stawiamy na rozwój

Dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwa potrzebują nie tylko programu funkcjonalnego, zarządzającego procesami firmy, ale także platformy, na której ta funkcjonalność wyrasta i rozwija się dynamicznie wraz z przedsiębiorstwem.

Dlatego właśnie, opracowaliśmy własny, nowy język programowania wysokiego poziomu, zbudowaliśmy kompilator i całe zintegrowane, wyspecjalizowane i zoptymalizowane środowisko rozwoju aplikacji do realizacji systemów ERP. Wszystko po to, aby ułatwić procesy wdrażania, zmian i budowania rozwiązań informatycznych w firmach.

Prowadzimy projekty wdrożeniowe i budujemy sieć partnerską na terenie naszego kraju. Podstawową misją firmy Gardens-Software jest promowanie świadomości podziału rynku systemów ERP na 2 kategorie : niemodyfikowalnych aplikacji „pudełkowych” i platform ERP. Współczesny system ERP to rozwojowa platforma wymagająca metodyki wdrożenia, której podstawą jest cel innowacyjnej restrukturyzacji przedsiębiorstwa.

Zespół Gardens

Jedną z najmocniejszych stron Gardens – Software jest zespół. Jesteśmy grupą entuzjastów, kreujących nowe technologie rozwoju, a także nowe metody wdrożeń systemów ERP w dużych przedsiębiorstwach. Nauczyliśmy się, że najwyższą jakość wdrożeń systemów ERP określają efekty:  zwiększenie porządku w organizacji procesów firmy i niczym nie hamowana dynamika rozwoju przedsiębiorstwa.   

Wśród nas są specjaliści i profesjonaliści, osoby mające bogatą praktykę w branży systemów informatycznych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w implementacji systemów informatycznych, ułatwiających sprawne zarządzanie firmą. Braliśmy udział w blisko 250 wdrożeniach zarówno w kraju, jak i za granicą. Wdrażając oprogramowanie w wielu firmach, nabyliśmy wiedzę o różnych branżach. Znamy różne języki programowania i bazy danych. Oprócz rozwoju systemu oraz świadczenia usług na rzecz naszych Klientów, odnosimy także sukcesy na polu naukowym. Opracowaliśmy program szkoleń dla wyższych uczelni ekonomicznych i technicznych z zakresu metodyki wdrażania systemów z własną platformą IDE. Potrafimy analizować rynek przy użyciu technik wielowymiarowych.

Zawsze priorytetem była dla nas dobrze wykonana praca, tak, aby dostarczać produkt najwyższej jakości. Cenimy sobie naszą umiejętność pracy zespołowej – wiele pomysłów tworzymy wspólnie. Chętnie współpracujemy także z firmami partnerskimi. Nowi Konsultanci wdrożeniowi regularnie zasilają szeregi naszej ekipy i wspólnie z nami mają realny wpływ na powstawanie nowej  jakości.

Nasze doświadczenia

Zespół Gardens posiada bogate doświadczenie nie tylko w rozwoju i implementacji systemów klasy ERP, ale także w zarządzaniu i funkcjonowaniu w strukturach korporacyjnych, dzięki czemu jesteśmy w stanie w krótkim czasie opracować indywidualne rozwiązania wspierające realizację przyjętej przez klienta strategii biznesowej. Nasza historia obejmuje blisko 250 projektów wdrożeniowych przeprowadzonych dla małych, średnich i dużych przedsiębiorstw w kraju i zagranicą. Dzięki unikalnemu połączeniu wieloletnich doświadczeń wdrożeniowych oraz wiedzy merytorycznej i doświadczeń z zakresu sprzedaży i marketingu, finansów, dystrybucji i produkcji, jesteśmy gotowi pełnić rolę Państwa doradcy w całym procesie wdrożenia.

Największą siłą systemu Gardens ERP jest jego zdolność do adaptacji i implementacji specyficznych modeli procesów produkcyjnych. Nie istnieją gotowe standardy funkcjonalne dla wyjątkowych i bardzo złożonych procesów produkcji projektowej. Dlatego za każdym razem szyjemy dopasowany na miarę garnitur funkcjonalny obsługujący procesy przygotowania szczegółowych ofert, przygotowania złożonej i specyficznej produkcji integrując całość procesów w jednym systemie. Od oferty, projektowanie szczegółów kontraktu, produkcję półfabrykatów i produktów, zarządzanie logistyką , transportem, montażem, dostarczamy funkcjonalność, która jest zintegrowaną hybrydą projektowo-produkcyjną.


Gardens ERP umożliwia konfigurację procesu planowania produkcji podczas wdrożenia aplikacji, co sprawia, iż jest on dostosowany do indywidualnych oczekiwań firmy. Możliwe jest zatem stosowanie zarówno procedur ręcznego, jak i w pełni zautomatyzowanego planowania, wykorzystującego skomplikowane algorytmy czy schematy działań. Dzięki pełnej integracji wszystkich obszarów aplikacji, Gardens ERP posiada mechanizmy w pełni automatycznego rozliczenia i kalkulacji kosztów produkcji.

Interesują Cię nowinki ze świata programowania, chcesz być na bieżąco z naszą ofertą?
Dołącz do naszego newslettera

Zgoda*