Dlaczego Gardens?

Zespol

Firma Gardens-Software zajmuje się produkcją oprogramowanie klasy ERP, a także tworzeniem i rozwojem nowoczesnego, specjalizowanego środowiska rozwoju (IDE), które jest zawarte wewnątrz systemu ERP.

Na bazie 20-letnich doświadczeń w rozwijaniu i wdrażaniu systemów klasy ERP, zespół Gardens stworzył najwyższej klasy elastyczne rozwiązanie składające się ze zintegrowanego środowiska rozwoju (ang. Integrated Development Environment – IDE) oraz warstwy aplikacyjnej, której kluczowym elementem jest system Gardens ERP. Dzięki połączeniu tych dwóch elementów mamy do czynienia ze stabilnym i jednocześnie niezwykle elastycznym rozwiązaniem umożliwiającym budowanie zaawansowanych rozwiązań informatycznych. System Gardens sprawdza się, także w rozwiązaniach specyficznych i dedykowanych („szytych na miarę”), lub w rozwiązaniach hybrydowych, gdzie stanowi platformę integrującą posiadane wcześniej oprogramowanie w jeden zintegrowany system umożliwiający dalszy rozwój funkcjonalności lub będzie charakteryzowało się większą elastycznością czy niższymi kosztami utrzymania.

Naszym celem jest dostarczanie najwyższej jakości rozwiązań dostosowanych do indywidualnych potrzeb naszych Klientów, dlatego szczególną wagę przywiązujemy również do zrozumienia zasad funkcjonowania i mechanizmów decydujących o sukcesie przedsięwzięć biznesowych naszych Klientów.

 czytaj więcej

Nasze usługi

Analizy przedwdrożeniowe

Rzetelna analiza procesów biznesowych to podstawa sukcesu wdrożenia systemu ERP.

Usługi wdrożeniowe

Przyjęta metodyka Gardens stanowi kluczowy czynnik determinujący osiągnięcie sukcesu wdrożenia systemu Gardens.

Usługi szkoleniowe

Oferujemy szeroki wachlarz specjalistycznych szkoleń oraz panele szkoleniowe.

Opieka po wdrożeniu

Usługa ta jest dla Klienta gwarancją optymalnego i sprawnego funkcjonowania systemu.

Nasza technologia

Dane kontaktowe

Adres:

Gardens-Software Sp. z o.o.
Marcelińska 92, 60-324 Poznań

Telefon:

Sekretariat
tel. (+48) 61 662 18 33 w. 201
fax (+48) 61 662 18 23
e-mail: office@gardens-software.com

Dział Handlowy
tel. (+48) 61 662 18 33 w. 202

Pomoc techniczna
tel. (+48) 61 662 18 33 w. 208
e-mail: help@gardens-software.com

Napisz do nas