Partnerzy_fota

Korzyści
dla Partnera

Dowiedz się więcej

Nasi
Partnerzy

Poznaj naszych
Partnerów

Strefa
Partnera

Tylko dla zarejestrowanych

Program Partnerski Gardens Software

Gardens Software jest producentem oprogramowania klasy ERP, a także niezależnych aplikacji biznesowych zbudowanych w oparciu o platformę rozwoju IDE GAM.
Sukces naszej firmy zależy bezpośrednio od Partnerów, z którymi współpracujemy, dlatego jednym z kluczowych obszarów naszego działania jest rozwój Sieci Partnerskiej.

Naszym Partnerom dostarczamy wysokiej jakości, elastyczny produkt wraz z narzędziami programistycznymi. Ponadto, zapewniamy korzystne warunki finansowe, szeroki wachlarz szkoleń oraz aktywne wsparcie sprzedażowe i marketingowe.

Kto może zostać Partnerem?

Wszyscy przedsiębiorcy, którzy chcą poszerzyć zakres działań biznesowych w obszarze IT o nowe doświadczenia i rozwiązania, mogą wziąć udział w Programie Partnerskim Gardens Software. Proponujemy 3 modele współpracy, w których firmy mogą wykazać się wiedzą, doświadczeniem i kompetencjami, zarówno w obszarze handlowym, wdrożeniowym, jak i rozwoju aplikacji czy rozwiązań dedykowanych.

Zasady współpracy

Gardens Software proponuje współpracę w oparciu o jeden z trzech modeli. Dobór zasad współpracy dokonywany jest wspólnie z potencjalnym Partnerem na bazie jego dotychczasowych doświadczeń i posiadanych kompetencji oraz dostępnych zasobów. Wyróżniamy następujące rodzaje partnerstwa:

Partner Handlowy – współpraca oparta o relację handlową, obejmująca szkolenia i wsparcie w postaci materiałów informacyjnych i reklamowych oraz wynagrodzenie w formie prowizji od sprzedaży licencji.

Partner Wdrożeniowy – współpraca obejmuje samodzielne prowadzenie projektów wdrożeniowych, specjalistyczne szkolenia deweloperskie oraz możliwość kooperacji z innymi Partnerami.
Poza prowizją od sprzedaży licencji, Partner otrzymuje wynagrodzenie za wykonane prace wdrożeniowe.

Partner Deweloper – partnerstwo deweloperskie jest rozszerzeniem partnerstwa wdrożeniowego. Polega ono na możliwości oferowania własnych rozwiązań informatycznych szerokiemu gronu Klientów użytkujących system Gardens, także przy wykorzystaniu Sieci Partnerskiej Gardens Software. Ten poziom współpracy pozwala Partnerom na osiąganie dodatkowych korzyści finansowych.

Sukces naszych Partnerów
jest miarą naszego sukcesu!

Ta zawartość tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Skontaktuj się z nami w celu rejestracji.