Nasze rozwiązania szyjemy na miarę Klienta

dedykowane_retail
dedykowane_food
dedykowane_2

Rozwiązania dedykowane

Firmom opierającym swą logikę zarządzania na procesowym podejściu do działania przedsiębiorstwa proponujemy rozwiązania dedykowane, oparte na stworzonej przez nas platformie rozwoju aplikacji – IDE GardensAM.

Rozwiązania dedykowane umożliwiają odejście od struktury modułowej w kierunku spójnego systemu ze zbiorem funkcjonalności. Wydajność i szybkość działania oraz pełne współdzielenie informacji w czasie rzeczywistym to niewątpliwa korzyść ze stosowania takiej struktury. Platforma IDE GAM jest w pełni dostępna dla naszych Klientów i Partnerów, co oznacza możliwość samodzielnego rozwijania dedykowanych rozwiązań lub wykorzystania w tym celu zasobów naszych Partnerów wdrożeniowych. Tworzymy prawdziwie dedykowane, wyjątkowe rozwiązania, które przynoszą wymierne korzyści finansowe i są doskonale dobrane do potrzeb naszych Klientów.

Przykłady rozwiązań dedykowanych

1. Gardens Retail Network Management

Gardens Retail Network Management to w pełni skalowalne rozwiązanie, które może okazać potęgę swoich możliwości zarówno w dużej, jak i lokalnej sieci. System Shop Network Management obejmuje mechanizmy niezbędne do sprawnego funkcjonowania punktów sprzedaży detalicznej. Cechą wyróżniającą nasze rozwiązanie od pozostałych, jest jego specjalizacja branżowa dla sieci sklepów i hurtowni detalicznych, spożywczych, drogeryjnych, obuwniczych i odzieżowych, franczyzowych, budowlanych, motoryzacyjnych i wielu innych. System Gardens Shop Network Management oferuje unikalne rozwiązanie do automatyzacji procesów zachodzących w każdej sieci sklepów.

Rozszerzona analityka

Najlepszą bronią w walce z konkurencją jest informacja. Szybko i czytelnie dostarczona przez Gardens redukuje ryzyko błędów i umożliwia obniżanie kosztów. Na aplikację Gardens Shop Network Management składają się następujące moduły:

 • Centrala
  Gardens Shop Network Management idealnie sprawdza się w tych sieciach sprzedaży, w których ważne jest prowadzenie centralnego nadzoru nad sklepami. Uruchomienie modułu Centrala umożliwia globalne zarządzanie sprzedażą i obsługą klientów we wszystkich sklepach korzystających z Gardens Sklep.
 • Sprzedaż
  Moduł Sprzedaż jest nastawiony na uniwersalność i skalowalność. Dzięki temu można z niego korzystać w szerokim zakresie. Zalecany jest zarówno dla pojedynczej hurtowni, jak i sieci powiązanych ze sobą punktów sprzedaży.
 • Zakupy + Kontraktowanie
  Rozwiązanie wspomagające zakup towarów ma przede wszystkim przyspieszyć i ułatwić ten proces. Jest to możliwe dzięki wykorzystaniu elektronicznej wymiany danych oraz zaawansowanym mechanizmom wspomagania decyzji.
 • Sklep
  Gardens Sklep jest prostym w obsłudze narzędziem sprzedaży i obsługi klientów. Jego prostota obsługi ukrywa jednak potężne możliwości. System zapewnia pełną obsługę kartotek nabywców, magazynów, towarów, stanowisk sprzedaży i kasjerów. Cały proces sprzedaży rejestrowany jest w systemie i można go śledzić dzięki szerokiemu zbiorowi analiz.
 • Magazyn + Magazyn Wysokiego Składowania
  Dzięki zastosowanym rozwiązaniom i szybszemu obiegowi dokumentów w Gardens Shop Network Management, proces przyjmowania towarów znacznie się skraca. Pozwala to przede wszystkim na obniżenie kosztów operacyjnych i zoptymalizowanie wykorzystania powierzchni magazynu. Wszystkie te zalety pozwalają szybciej i elastyczniej reagować na potrzeby konsumentów.

2. Gardens Food & Drink

Gardens Food & Drink to sposób na efektywne zarządzanie Twoją restauracją, kawiarnią lub barem.
Profesjonalnie skonstruowany system jest w pełni dostosowany do obsługi gastronomii oraz nastawiony na przyspieszenie i uporządkowanie pracy. Łatwość obsługi i jednocześnie kompleksowa funkcjonalność umożliwia znaczną poprawę jakości usług i zarazem zwiększenie obrotów firmy.

Nowoczesność rozwiązań Gardens to nie tylko usprawnienie procesów zarządzania w restauracji lub barze. Oszczędność czasu oraz efektywność pracy przekłada się na zadowolenie klientów i poprawę wizerunku firmy.

Gardens Food & Drink jest rozwiązaniem dedykowanym dla sieci gastronomicznych. Sprawna obsługa klienta w przypadku tych podmiotów to standard, bez którego dalszy rozwój jest niemożliwy. Dzięki Gardens w prosty i szybki sposób można zwiększyć efektywność pracowników i procesów obsługi. Niewątpliwym atutem tego systemu jest możliwość korzystania z panelów dotykowych lub urządzeń mobilnych typu palmtop. Doświadczenia praktyków mówią, że takie rozwiązania pozwalają obsługiwać do 30% klientów więcej. Szybsza i sprawniejsza obsługa klientów przekłada się oczywiście na zwiększenie obrotów o ponad 20%.

Gardens Food & Drink to prostota obsługi z zaawansowanymi funkcjami. Profesjonalnie skonstruowany system jest w pełni dostosowany do obsługi gastronomii oraz nastawiony na przyspieszenie i uporządkowanie pracy.

3. Prepress Efficiency Management

Prepress Efficiency Management powstał w odpowiedzi na szczególne zapotrzebowania drukarni wklęsłodruku. Jego głównym celem jest optymalizacja procesu produkcyjnego poprzez poprawę zarządzania zasobem cylindrów wykorzystywanych przy produkcji druków.

Prepress Efficiency Management to sposób na efektywne zarządzanie procesem produkcji poligraficznej. Profesjonalnie skonstruowany system usprawni procesy produkcyjne oraz kontakty z klientami w każdej drukarni wklęsłodruku. Dlatego też, w odpowiedzi na zapotrzebowanie zakładów poligraficznych powstał Prepress Efficiency Management. Wszystkie aplikacje wchodzące w skład funkcjonalności Gardens są w pełni dostosowane do specyfiki branży.

Na aplikację Prepress Efficiency Management składają się następujące moduły:

 • Prepress Efficiency
  Zarządzanie procesem przygotowania druku do produkcji wraz z obsługą cylindrów
 • Claims & Quality Service
  Zarządzanie reklamacjami i kontrola jakości
 • Paint Warehouse
  Zarządzanie magazynem farb
 • Production Planning
  Optymalizacja procesu produkcyjnego

Funkcje systemu usprawniają dostęp do pełnej informacji o bieżącym stanie zasobów cylindrów. Dzięki wykorzystaniu czytników terminalowych możliwa jest jednoznaczna identyfikacja cylindrów. Daje to możliwość zautomatyzowania i usprawnienia procesu inwentaryzacji cylindrów oraz ich magazynowania. System pozwala również na śledzenie i szczegółową analizę historii cylindrów. Jest to szczególnie użyteczne przy optymalizowaniu procesów powtórnego wykorzystania cylindrów i pozostałych etapów produkcji.

Zarówno takie, jak i wiele innych rozwiązań, świadczą o ogromnej elastyczności systemu. Mamy możliwość stworzyć rozwiązanie dla każdej branży dzięki rozwiniętym cechom naszego systemu.