Uzyskane nagrody

Każde otrzymane wyróżnienie, zdobyta nagroda jest dla nas nie tylko zaszczytem, ale i mobilizacją do ciągłego rozwoju naszego systemu i wdrażania innowacyjnych rozwiązań.

Strona główna » O nas » Uzyskane nagrody

Gardens-Software Przedsiębiorstwem Fair Play 2022

26 listopada, 2022


Zakończyła się jubileuszowa XXV edycja programu Przedsiębiorstwo Fair Play.


25 listopada br. podczas uroczystej gali w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie Laureatom – firmom z całej Polski wręczono certyfikaty oraz nagrody specjalne.


Wydarzenie Patronatem Honorowym objął Prezydent Andrzej Duda. Na przestrzeni 25 lat certyfikat przyznano łącznie ponad 2 500 firmom, w tym zarówno dużym przedsiębiorstwom, jaki i mniejszym działającym na lokalnych rynkach.


W gronie tegorocznych Laureatów znalazła się firma Gardens-Software z certyfikatem „Przedsiębiorstwo Fair Play 2022”, a nagrodę odebrał osobiście Prezes firmy Pan Robert Wojtkowski. Cieszymy się z wyróżnienia, które utwierdza nas w przekonaniu, że nasza praca ma sens. Program Przedsiębiorstwo Fair Play wskazuje klientom firmy godne zaufania, których produkty i usługi warto kupować. Udział w programie wzmacnia wizerunek firmy, a stała obecność w gronie laureatów stanowi o jej uczciwości i wysokiej kulturze działalności. Więcej o tegorocznej edycji Programu Fair Play można przeczytać tutaj.

Godło „Teraz Polska” wręczone!

24 czerwca, 2022


9 czerwca 2022 roku w Pałacu Prezydenckim w Warszawie odbyła się 32 Gala „Teraz Polska” – finał konkursu na najlepsze produkty, usługi i innowacje organizowanego przez Fundację Polskiego Godła Promocyjnego.


Godłem „Teraz Polska” nagrodzone zostały 23 firmy (2 firmy otrzymały wyróżnienie). Wśród laureatów znalazły się przedstawiciele wielu branż m.in: medycznej, farmaceutycznej, transportowej, budowlanej, spożywczej, turystycznej, ubezpieczeniowej i energetycznej.


Gardens-Software Sp. z o.o. reprezentowali Prezes Robert Wojtkowski oraz Członek Zarządu Jan Fechner.


Odebrali nagrodę dla „Systemu Gardens ERP z własnym środowiskiem rozwoju IDE GardensAM”.


Link do wideorelacji z 32.Gali Finałowej 'Teraz Polska’


https://terazpolska.pl/pl/a/Wideorelacja-32-Gala-Finalowa-Teraz-Polska-w-Palacu-Prezydenckim


https://terazpolska.pl/pl/a/Gardens-Software-Sp-z-oo

Interesują Cię nowinki ze świata programowania, chcesz być na bieżąco z naszą ofertą?
Dołącz do naszego newslettera

Zgoda*