Aplikacja Business Intelligence w Gardens ERP

Strona główna » Blog » Aplikacja Business Intelligence w Gardens ERP

Table Of Contents

There are no headings in this document.

Business Intelligence

Gardens Software rozszerzył zintegrowane rozwiązania ERP o nowy obszar jakim jest Business Intelligence. Gardens BI to kolejne zaawansowane narzędzie biznesowe oparte na wielowymiarowych mechanizmach analitycznych, umożliwiające kompleksowe zarządzanie firmą i jej zasobami na najwyższym poziomie.

Innowacyjne rozwiązania

Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom zastosowanym w zintegrowanym środowisku rozwoju GAM, instrumenty wykorzystane w aplikacji BI wspierają proces decyzyjny we wszystkich obszarach funkcjonalnych przedsiębiorstwa. Pozwala to na standaryzację i przetwarzanie dużej ilości danych z wielu źródeł.

Aplikacja, poza standardową prezentacją w postaci tabel i wykresów, umożliwia także graficzną prezentację danych bezpośrednio z systemu Gardens ERP za pomocą funkcji przeciągnij i upuść (drag & drop). Tak intuicyjny sposób pozyskiwania informacji zapewnia wgląd w działalność firmy w różnych przekrojach i na różnych poziomach szczegółowości, od ogółu do szczegółu, dostarczając tym samym szybką, kompletną i wiarygodną wiedzę. Dane do raportów i wykresów zasilane są z systemu Gardens ERP, co gwarantuje ich łatwą i szybką edycję. Narzędzie to dostarcza pożądane raporty, prognozy i przewidywane trendy m.in. w postaci nowoczesnych form wizualnych.

Zobacz inne posty z naszego bloga

Interesują Cię nowinki ze świata programowania, chcesz być na bieżąco z naszą ofertą?
Dołącz do naszego newslettera

Zgoda*