Odkryj Nowy Świat chmury

Poznaj Gardens BASIC Cloud

azure

Szybkie i niedrogie rozwiązanie
Błyskawicznie zacznij działać w dowolnym zakątku świata przy niskim koszcie miesięcznym. 

Bezpieczne i niezawodne
Nasze rozwiązania ERP w chmurze zapewniają kompleksową ochronę — od bezpieczeństwa systemu po zgodność z przepisami.

Przewaga nad konkurencją
Zostaw konkurencję w tyle dzięki rozwiązaniom ERP w chmurze. Dowiedz się, jak mogą one pomóc firmie zwiększyć marżę zysku. 

Rodo
Rozwiązania chmurowe Azure pomogą Państwu zrealizować wymagania do zgodności z RODO.


Chmura nadaje się dla systemów ERP, ale tych z prawdziwego zdarzenia

Dzięki rozwojowi internetu i wysoce usprzętowionym serwerowniom przeznaczonym do oferowania oprogramowania w chmurze, w obecnych czasach rozróżniamy 3 modele dostarczania oprogramowania:

On-premise – model korzystający z własnej infrastruktury i zakupionych licencji

oraz 3 modele realizowane za pomocą chmury:

SaaS (Software as a Service) gdzie sprzedawany jest dostęp do oprogramowania jako usługa.

IaaS (Infrastructure as a Service) gdzie sprzedawany jest dostęp do infrastruktury sprzętowo-systemowej, trzeba dodatkowo zakupić licencje na oprogramowanie

– PaaS (Platform as a Service ) gdzie sprzedawany jest dostęp do infrastruktury wraz z narzędziami budowania i rozwoju oprogramowania (opcja bardziej znana developerom niż końcowemu użytkownikowi oprogramowania).

W dzisiejszych czasach nie sposób wyobrazić sobie zintegrowany system spinający w sobie wszystkie dane i ewidencje obecne w przedsiębiorstwie bez różnych form dostępu do danych zarówno w sensie ich wprowadzania jak i udostępniania. Jest potrzeba dostępu zarówno w formie aplikacji desktop na stanowiskach wewnątrz przedsiębiorstwa, czy aplikacji mobilnej dostępnej na smartfonach przedstawicieli handlowych i serwisantów lub aplikacji tabletowej pracowników magazynu czy produkcji.

Zatem dobry system ERP powinien posiadać możliwości konfiguracji hybrydowych. Powinien posiadać centralną bazę danych i wiele form dostępu. Zarówno przy użyciu grubego klienta bezpośrednio łączącego się do bazy danych jak i klientów cienkich nie wymagających szybkiego łącza.

Chmura czyli modele SaaS i IaaS umożliwią wszystkie potrzebne warianty dostępu. Jednak rozpowszechniły się 2 mity które negują zastosowanie chmury dla rozwiązań ERP:

 1. Bezpieczeństwo danych.
  Dyskusyjne jest ciągle przechowywanie wszystkich danych dotyczących firmy (w tym danych finansowych) gdzieś na serwerach obcych. Jednak pamiętać należy, że technologie chmurowe można także instalować lokalnie, więc można powierzyć opiekę nad danymi jednemu dostawcy, który weźmie odpowiedzialność za ich bezpieczeństwo. 
 2. Dostosowanie do indywidualnych potrzeb firmy i rozwój funkcjonalności ERP.
  Tu  odpowiedzią są rozwiązania spółki Gardens-Software, która jako jedyny producent dostarcza zintegrowane środowisko rozwoju dedykowane jednocześnie dla konfiguracji on-premis jak i modeli SaaS i IaaS. Dotychczas barierą w tym aby dostosowywać do indywidualnych potrzeb system ERP dostępny w chmurze była tylko technologia, a nie, jak fałszywie głosi wiele opinii, sam sposób sprzedawania dostępu do jednego programu jako usługi. To są mity głoszone przez firmy, które budują systemy dla firm w architekturze 2 warstwowej i nie posiadają żadnych nowoczesnych technologii rozwoju. W systemie GardensERP CloudBasic  wprowadzane są dowolne i indywidualne modyfikację dla klienta. Jest to możliwe i proste tylko wtedy kiedy dostawca usługi posiada zintegrowane środowisko rozwoju zapewniające przechowywanie repozytorium obiektów aplikacji wewnątrz właściwej dla danego klienta bazie danych.
Przejdź do strony internetowej produktu

ChmuraERP.pl® odpowiedzią na wielowariantowość instalacji oprogramowania ERP

Zaawansowane systemy ERP posiadają Zintegrowane środowisko rozwoju, aby zapewnić ciągły rozwój funkcjonalności systemu bez wielkiego narzutu kosztów. Generalnie na rynku jest bardzo mało technologii rozwoju tego typu przeznaczonych dla rozwiązań 3 -warstwowych dedykowanych dla pracy w chmurze. Większość systemów ERP dostarczanych w chmurze czyni to za pomocą sztucznie stworzonej 3-ej warstwy jaką jest RDP, która jest znacznie droższa w eksploatacji ponieważ wymaga modelu IaaS.

Okazuje się, że z pośród rodzimych systemów ERP jedynym środowiskiem Zintegrowanym zapewniającym ciągły rozwój zarówno w architekturze 3 warstwowej dla chmury w modelu SaaS i w architekturze 2 warstwowej (z udziałem RDP ) w modelu IaaS jest system GardensERP.

Cienki klient systemu GardensERP pracuje na dowolnym urządzeniu mobilnym i może łączyć się z serwerem aplikacyjnym widocznym jako Web Apps w chmurze Azure (model SaaS). Rozwój czyli dowolna rozbudowa lub zmiana funkcjonalności odbywa się w jednym środowisku zintegrowanym bezpośrednio w bazie danych repozytorium serwera aplikacji. Po zmianie w jednym miejscu od razu mamy efekt na wszystkich warstwach systemu. Zmiana działania jest widoczna zarówno przy użyciu grubego klienta jak i cienkich klientów w systemach Windows , Android , MacOS , ale także w dowolnej przeglądarce internetowej.

GardensERP posiada także grubego klienta zawierającego zarówno jądro wykonawcze aplikacji jak i zintegrowane środowisko rozwoju IDE GardensAM służące do jej rozbudowy. 

Jest mitem, że systemu dostępnego w chmurze nie da się dostosować do indywidualnych potrzeb  klienta. Odpowiedzią są rozwiązania firmy Gardens-Software, która jako jedyny producent dostarcza zintegrowane środowisko rozwoju dedykowane jednocześnie dla konfiguracji on-premise jak i modeli SaaS i IaaS. Dotychczas barierą w dostosowywaniu systemu ERP dostępnego w chmurze do indywidualnych potrzeb była tylko technologia, a nie, jak fałszywie głosi wiele opinii, sposób sprzedawania dostępu do jednego programu jako usługi. Mity głoszą firmy, które budują systemy dla firm w architekturze 2 warstwowej i nie posiadają żadnych nowoczesnych technologii rozwoju. W systemie GardensERP CloudBasic  wprowadzane są dowolne i indywidualne modyfikacje dla klienta. Jest to możliwe i proste tylko wtedy kiedy dostawca usługi posiada zintegrowane środowisko rozwoju zapewniające przechowywanie repozytorium obiektów aplikacji wewnątrz właściwej dla danego klienta bazie danych.

Technologia GardensAM® zapewnia rozwój aplikacji zarówno dla konfiguracji 2 warstwowej (baza danych<->gruby klient) lub 3 warstwowej (baza danych<-> serwer aplikacyjny<->cienki klient ).

Tak więc system GardensERP umożliwia dowolną konfigurację sprzedaży oprogramowania w modelach SaaS, IaaS, PaaS lub on-premise .

Przejdź do strony internetowej produktu

Konfiguracje systemu Gardens ERP z wykorzystaniem własnej infrastruktury (on-premise).

Konfiguracje systemu Gardens ERP z wykorzystaniem modeli chmurowych (SaaS i IaaS).

Przetestuj rozwiązanie Gardens Basic Cloud

Chcesz przetestować system lub potrzebujesz więcej informacji? Skontaktuj się z nami!

Wypełnij formularz kontaktowy 

Poznaj możliwości rozwiązania Gardens Basic Cloud, zaprojektowanego dla małych i średnich firm. Odkryj możliwości, jakie może przynieść Twojej firmie rozwiązanie w chmurze.

Zapoznaj się z naszą ofertą – wypróbuj aplikację testową bez wypełniania formularza!

  Gardens BASIC

  Gotowa propozycja sytemu ERP na START - opis rozwiązania

  idea

  Idea Gardens BASIC

  • Propozycja gotowej konfiguracji systemu ERP
   z możliwością przyszłego rozwoju
  • Oferta obejmuje 10 podstawowych modułów funkcjonalnych
  • Znacznie niższy poziom cenowy do obecnej oferty systemu Gardens ERP
  • Przeznaczony dla firm zdecydowanych na standardowe rozwiązania
  • Dostępny także w chmurze Azure (od 2017r.)
  basic_1a

  Gotowa konfiguracja systemu ERP na START z możliwością rozwoju

  basic_2apng

  Nowa Technologia Rozwoju

  porównywalna z Microsoft Dynamics

  • Uniwersalny pakiet podstawowych modułów funkcjonalnych
  • Rozwiązanie dedykowane dla mniejszych i średnich przedsiębiorstw
  • Gardens Basic is Windows 10 Compatible

  EN_W10-Comp_rgb_Blue1

  Logo

  Zakres modułów funkcjonalnych

  fk
  S&D
  crm

  hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

  montaz
  Produkcja_podstawowa
  kip

  nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

  b2b
  bi
  obieg

  nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

  pm