Gardens-Software Przedsiębiorstwem Fair Play 2022

Strona główna » Blog » Gardens-Software Przedsiębiorstwem Fair Play 2022

Table Of Contents

There are no headings in this document.

Zakończyła się jubileuszowa XXV edycja programu Przedsiębiorstwo Fair Play.25 listopada br. podczas uroczystej gali w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie Laureatom – firmom z całej Polski wręczono certyfikaty oraz nagrody specjalne.
Wydarzenie Patronatem Honorowym objął Prezydent Andrzej Duda. Na przestrzeni 25 lat certyfikat przyznano łącznie ponad 2 500 firmom, w tym zarówno dużym przedsiębiorstwom, jaki i mniejszym działającym na lokalnych rynkach.

Gardens-Software z certyfikatem „Przedsiębiorstwo Fair Play 2022”

W gronie tegorocznych Laureatów znalazła się firma Gardens-Software z certyfikatem „Przedsiębiorstwo Fair Play 2022”, a nagrodę odebrał osobiście członek Zarządu firmy Pan Robert Wojtkowski. Cieszymy się z wyróżnienia, które utwierdza nas w przekonaniu, że nasza praca ma sens. Program Przedsiębiorstwo Fair Play wskazuje klientom firmy godne zaufania, których produkty i usługi warto kupować. Udział w programie wzmacnia wizerunek firmy, a stała obecność w gronie laureatów stanowi o jej uczciwości i wysokiej kulturze działalności. Więcej o tegorocznej edycji Programu Fair Play można przeczytać tutaj.

Lista Laureatów XXV edycji programu Przedsiębiorstwo Fair Play

Zobacz inne posty z naszego bloga

Interesują Cię nowinki ze świata programowania, chcesz być na bieżąco z naszą ofertą?
Dołącz do naszego newslettera

Zgoda*