Usługi programowania i projektowania aplikacji

System GARDENS ERP specjalizuje się w tworzeniu innowacyjnych rozwiązań informatycznych dostosowanych do specyficznych potrzeb Klienta lub branży. Otwartość i elastyczność systemu umożliwia na stworzenie dowolnego, „szytego na miarę” systemu informatycznego, które wesprze działalność przedsiębiorstwa.

Dzięki zintegrowanemu środowisku rozwoju (ang. Integrated Development Environment – IDE), jakie dostarczane jest z Systemem Gardens ERP,  możliwa jest rozbudowa systemu oraz jego integracja z innymi systemami informatycznymi. Gardens ERP umożliwia tworzenie własnych dedykowanych, szytych na miarę rozwiązań.

Bogate doświadczenie wdrożeniowe oraz wszechstronna wiedza biznesowa oraz informatyczna, zdecydowały, że Gardens-Software wyspecjalizowało się w dedykowanych rozwiązaniach dla Klientów.

W naszej ofercie posiadamy różnorodne rozwiązania „szyte na miarę” wspomagające m.in. zarządzanie procesem wyposażenia do produkcji dla branży poligraficznej – Prepress Efficiency Management, zarządzanie procesem nakładu dla branży wydawniczej, rozwiązanie do rozwoju i utrzymywania relacji z klientami biznesowymi poprzez handel w sieci oraz wiele innych dedykowanych rozwiązań.

Tworzymy prawdziwie dedykowane, wyjątkowe rozwiązania, które przynoszą wymierne korzyści finansowe i są doskonale dobrane do potrzeb naszych Klientów.

Tags: customizacja, dedykowane, szyte na miarę